+48 32 307 11 88 domostwo@domostwo.eu

Projekty naukowe z nieruchomości to oferta skierowana do uczelni wyższych,  ośrodków B+R, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw i osób fizycznych. Jeśli poszukujesz partnera do realizacji projektu B+R w obszaru nieruchomości, a może chcesz zweryfikować interesującą hipotezę badawczą lub zlecić opracowanie szczegółowej analizy, to nasz zespół jest gotowy do współpracy. Otwarci jesteśmy również na współpracę z studentami i pracownikami naukowymi w zakresie konsultowania artykułów naukowych, prac dyplomowych i doktoratów zarówno w języku polskim jak i języku angielskim i rosyjskim.

Projekty naukowe z zakresu nieruchomości

U

Realizowanie badań naukowych jako wykonawca lub partner.

 

 

Wsparcie w zakresie organizacji szkoleń.

t

Weryfikację (ocenę) wniosków dla potrzeb podmiotu realizującego projekt.

Pomoc przy przygotowaniu prac dyplomowych oraz artykułów naukowych.

Co zyskujesz?

Gwarantujemy wysoki profesjonalizm członków naszego zespołu. Są to wieloletni praktycy i absolwenci prestiżowych uczelni np. Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Liczymy, że współpraca z nami podniesie wartość merytoryczną Twoich badań i wpłynie pozytywnie na realizowany projekt.

Szczegółowe warunki współpracy określamy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami. Ceny dostosowujemy od charakteru projektu, terminów, tematyki, języka (język polski, angielski lub rosyjski). Działamy na terenie całego kraju, ale jesteśmy również otwarci na współpracę zagraniczną.