+48 32 307 11 88 domostwo@domostwo.eu

Doradztwo w nieruchomościach to szeroki zakres profesjonalnych usług dla osób fizycznych i prawnych. Nasza oferta obejmuje zarówno opracowywanie pism dla osób korespondujących z swoją wspólnotą mieszkaniową lub zarządcą komunalnym jak i też opracowywanie skomplikowanych analiz na zlecenie spółdzielni mieszkaniowych i przedsiębiorstw.

Działamy w zakresie:

i

Wykonywanie audytu zarządzania wspólnotą lub spółdzielnią mieszkaniową.

 

 

Opracowywanie strategii zarządzania i gospodarki nieruchomościami.

Badanie stanu nieruchomości i opracowywanie planów rozwoju nieruchomości.

l

Przygotowywanie projektów pism i uchwał wspólnot mieszkaniowych.

.

Dla kogo skierowana jest nasza oferta?

Doradztwo w nieruchomościach to oferta skierowana dla szerokiego grona odbiorców.

Po pierwsze,
Do osób fizycznych, które potrzebują uzyskać wsparcie np. w zakresie zbadania stanu prawnego nieruchomości, odzyskania kaucji mieszkaniowej lub przygotowania skutecznego pisma do zarządcy nieruchomości.

Po drugie,
Do zarządców nieruchomości (np. spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych) które oczekują profesjonalnego opracowania skutecznej strategii rozwoju lub zaplanowania procesu restrukturyzacji.

Po trzecie,
Do jednostek samorządu terytorialnego, które wymagają przygotowania odpowiedniej strategii gospodarki nieruchomościami lub opinii na temat polityki gminy w zakresie nieruchomości.

Po czwarte,
Do członków rad nadzorczych spółek prawa handlowego i spółdzielni mieszkaniowych oraz radnych jednostek samorządu terytorialnego. Oferujemy niezależną i dyskretną ocenę dokumentów oraz opracowanie pisemnych opinii i projektów uchwał organów.

Po piąte,
Do właścicieli nieruchomości, którzy oczekują niezależnej opinii oceniającej jakość pracy zarządu lub zarządcy/administratora wspólnoty mieszkaniowej oraz rekomendacji dalszego postępowania.

Ceny dostosowujemy indywidualnie do zakresu zlecenia. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.