+48 32 307 11 88 domostwo@domostwo.eu

Wspólnota mieszkaniowa dla skutecznego i sprawnego działania potrzebuje profesjonalnego zarządcy nieruchomości. Dlatego też wspólnotom z obszaru Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Działamy w zakresie:

Obsługa finansowo – księgowa

Prowadzenie ewidencji pozaksięgowej kosztów zarządu nieruchomością wspólną, prowadzenie rozliczeń z właścicielami i kontrahentami, windykacja należności.

Obsługa prawno – organizacyjna

Przygotowywanie i obsługa zebrań wspólnoty, opracowywanie projektów uchwał i pism, aktualizacja danych rejestrowych (REGON, NIP), przechowywanie powierzonej dokumentacji.

Obsługa administracyjna

Zlecanie przeglądów i niezbędnych napraw, prowadzenie książki obiektu budowlanego, zawieranie umów na obsługę nieruchomości, wykonywanie odczytów liczników i rozliczanie mediów, składanie deklaracji śmieciowej, wydawanie zaświadczeń.

Obsługa techniczna

Opracowywanie planów remontów, poszukiwanie i wybór wykonawców w porozumieniu z zarządem wspólnoty, występowanie do wydziału budownictwa ze zgłoszeniem prac budowlanych lub wnioskiem o wydanie pozwolenia na budowę, zawieranie umów na roboty budowlane..

Dlaczego wspólnota mieszkaniowa powinna wybrać naszą ofertę?

Po pierwsze,
Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści pracujący pod nadzorem licencjonowanego zarządcy nieruchomości (licencja nr 17150). Warto podkreślić, że artykuły naszych współpracowników ukazują się w branżowym miesięczniku Mieszkanie i Wspólnota.

Po drugie,
Gwarantujemy przejrzyste zasady wyboru firm budowlanych i remontowych współpracujących z wspólnotą.

Po trzecie,
Przygotowane przez nas dokumenty (np. sprawozdanie finansowe, rozliczenia mediów) mają wysoki poziom merytoryczny i co najważniejsze są zrozumiałe dla każdego klienta.

Po czwarte,
Nasi klienci mogą on-line sprawdzić stan swoich rozliczeń ze wspólnotą.

Po piąte,
Dojeżdżamy do klientów, również  w godzinach popołudniowych.

Zakres działania naszej firmy

Działamy na terenie Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego, czyli: Gliwic, Pyskowic, Zabrza, Knurowa, Żor, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Chorzowa, Katowic, Tych, Mysłowic, Siemianowic Śląskich, Czeladzi, Będzina i Dąbrowy Górniczej oraz okolicznych miejscowości.

Wspólnota mieszkaniowa, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług może liczyć na wysoką jakość obsługi, konkurencyjne ceny oraz partnerskie relacje z zarządem wspólnoty i właścicielami.

Zapytaj o bezpłatną wycenę naszych usług wypełniając prosty formularz lub skontaktuj się z nami.